Увімкнення вуличного освітлення

До уваги мешканців громади! У зв'язку із ризиком виникнення аварійних ситуацій, забезпеченням безпеки пішоходів та учасників дорожнього руху, у темний час доби, з 7 листопада 2022 року по автошляхах та вулицях, які знаходяться в центральних частинах населених пунктів Делятинської громади буде відновлено вуличне освітлення... Освітлення вмикатимуть з  06.00 год до 07.00 год зранку та з 17.30 год до 20.00 год ввечері.

16:42:06 07.11.2022

Увага для всіх! Готуємо сухі супи, борщі, енергетичні набори для ЗСУ! Долучайтеся!

Христос Воскрес, шановна делятинська громадо! Розпочинаємо виготовляти для усіх наших захисників та захисниць Делятинської громади, які стоять на захисті нашої неньки України, сухі супи та борщі, а також формувати енергетичні батончики або пакети з сухофруктів. Усі, хто має бажання долучитися до даної справи:  забезпечення овочами (сирими чи сухими),  сушити овочі та зелень у себе вдома, пожертвувати або дати на користування сушку для сушіння,   пожертвувати або надати в користування комбайн для нарізання овочів,  купити інгредієнти для приготування супу, борщу або "фруктової енергії" (курага, чорнослив, арахіс, ізюм),   придбати пакети з замком для фасування інгредієнтів (20×10 см, 10×12 см, 14×15 см),  допомогти почистити продукти та фасувати їх. Нам усім потрібно максимально згуртоватися, щоб допомогти нашим мужнім захисникам. Сильний тил - запорука впевненості та сили війська. Разом ми сила!  Все буде Україна! Слава Україні! Героям слава! З питань організації роботи звертайтеся за телефоном: (097)852-37-49 - Мар'яна.

15:19:24 16.05.2022