Розпочинаються виплати компенсацій особам, які надають послуги по догляду...

Делятинська селищна рада розпочинає виплати компенсацій фізичним особам, які надають соціальні послуги (по догляду), призначених громадянам управлінням соціального  захисту населення Надвірнянської РДА протягом 2021 – 2022 років відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 29.04.2004 року № 558 «Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги» та постанови Кабінету Міністрів України від 23.09.2020 року  № 859 «Деякі питання призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі».

17:24:08 29.04.2022

Мобілізація для переселенців

Особи чоловічої статі віком 18-60 років, які тимчасово зареєстрували своє місце перебування на території Делятинської громади, обов'язково повинні стати на тимчасовий облік у Надвірнянському районному центрі комплектування та соціальної підтримки протягом 48 годин.

14:48:39 05.04.2022

Терміново! Запроваджено коменданську годину!

Повідомляємо про те, що на території Делятинської громади з 22:00 години 25.02.2022 р. запроваджено комендантську годину (заборона перебувати на вулицях  та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток і посвідчень), яка діятиме до 07:00 год.  на невизначений термін.

17:00:46 01.03.2022

УВАГА! Інформація щодо відсутності електроенергії в старостинських округах

Увага! У зв`язку із плановими роботами на лініях, в населених пунктах громади, а саме: с. Заріччя, с. Білі Ослави, с. Чорні Ослави, с. Чорний Потік буде частково відсутня електроенергія з 11:00 год. до 14:00 год.

10:49:59 25.02.2022