Куди звертатися, якщо у вас виникли питання про декларування?

Кампанія декларування лише почалася, але ми знаємо, що багато хто з вас уже почав заповнювати декларацію. Якщо у вас виникають питання щодо заповнення того чи іншого блоку декларації, то Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) нагадує вам, де можна отримати відповіді на ваші питання.

11:36 25.01.2022

Вітаємо з Днем Ангела прекрасних жінок, що носять ім'я Тетяна!

Від щирого серця вітаємо вас з Днем Ангела! Нехай всі земні блага подарує вам  доля, а життєвий шлях буде подібний до  небесного польоту: буде таким же легким, рівним і спокійним. Від природи Тетяни всі мрійниці, тож нехай ваші мрії долітають до зірок виконання бажань і, виконавшись, падають зі швидкістю метеоритного дощу вам в долоні. Всіх земних благ та рясних Божих благословінь!

09:36 25.01.2022

Вітаємо з професійним святом працівників зовнішньої розвідки України!

Свято встановлено згідно з указом Президента 22 листопада 2018 року «Ураховуючи значний внесок співробітників розвідувальних органів України у справу забезпечення захисту національних інтересів України від зовнішніх загроз, а також життя, здоров’я її громадян та об’єктів державної власності за межами України, зміцнення обороноздатності держави, з метою відродження національної розвідувальної ідентичності та започаткування сучасних традицій вшанування звитяг зовнішньої розвідки України».

09:06 24.01.2022