Скорботний кортеж виїхав з м. Івано-Франківськ..

Повідомляємо про те, що скорботний кортеж із тілом загиблого бійця Миколи Сопилюка виїхав з м. Івано-Франківськ. Орієнтовний час прибуття бл. 11 -11.10 год. Просимо всіх створити коридор пошани вздовж центральної дороги з початку Делятина і до повороту на с. Заріччя (до "київського вокзалу"). Тіло везуть додому в с. Чорний Потік.

10:09 12.10.2022

Сьогодні очікуємо прибуття тіла загиблого бійця із Чорного Потоку Миколи Сопилюка

До відома мешканців Делятинської громади: сьогодні очікуємо прибуття скорботного кортежу із тілом загиблого бійця з с. Чорний Потік Миколи Сопилюка, який 4 жовтня загинув у зоні бойових дій в районі Донецької області... Прибуття очікується близько 11-12.00 год., слідкуйте за новинами - детальніше повідомимо пізніше.

08:27 12.10.2022

В Делятинській ТГ відбулося чергове засідання виконавчого комітету

11 жовтня 2022 року в Делятинській ТГ відбулося чергове засідання виконавчого комітету. Традиційно засідання розпочалося із виконання Гімну України, молитви та хвилини мовчання за загиблими під час російсько-української війни... Перед розглядом питань Порядку денного голова Делятинської ТГ Богдан Клим'юк вручив грамоти Івано-Франківської обласної адміністрації за сумлінну працю, вагомий особистий внесок у сферу надання адміністративних послуг та високий професіоналізм та з нагоди минулого відзначення дня адміністатора ЦНАП 6 вересня 2022 року начальнику відділу ЦНАП Іванні Федорчук та державному реєстратору відділу ЦНАП Володимиру Гринюку. Такою ж грамотою та Подякою голови Івано-Франківської обласної ради за вагомий особистий внесок у розвиток громади та з нагоди відзначення 60-річчя  з дня народження був нагороджений і староста Чорнопотоківського старостинського округу Василь Шовгенюк. Після приємних моментів та теплих слів вітань було розглянуто такі питання Порядку денного:

16:32 11.10.2022