В Делятинській ТГ відбулося чергове засідання виконавчого комітету

Дата: 11.10.2022 16:32

11 жовтня 2022 року в Делятинській ТГ відбулося чергове засідання виконавчого комітету. Традиційно засідання розпочалося із виконання Гімну України, молитви та хвилини мовчання за загиблими під час російсько-української війни... Перед розглядом питань Порядку денного голова Делятинської ТГ Богдан Клим'юк вручив грамоти Івано-Франківської обласної адміністрації за сумлінну працю, вагомий особистий внесок у сферу надання адміністративних послуг та високий професіоналізм та з нагоди минулого відзначення дня адміністатора ЦНАП 6 вересня 2022 року начальнику відділу ЦНАП Іванні Федорчук та державному реєстратору відділу ЦНАП Володимиру Гринюку. Такою ж грамотою та Подякою голови Івано-Франківської обласної ради за вагомий особистий внесок у розвиток громади та з нагоди відзначення 60-річчя  з дня народження був нагороджений і староста Чорнопотоківського старостинського округу Василь Шовгенюк. Після приємних моментів та теплих слів вітань було розглянуто такі питання Порядку денного:

1. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану  комунального некомерційного підприємства «Делятинська міська лікарня планового лікування та реабілітації» Делятинської  селищної ради за ІІІ квартал 2022 року.

Доповідач: Володимир КУХТАРУК – директор КНП «Делятинська міська лікарня планового лікування та реабілітації».

2. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану  комунального некомерційного підприємства «Делятинський центр первинної медико-санітарної  допомоги»  Делятинської селищної ради за ІІІ квартал 2022 року.

Доповідач: Іванна АБРАМ’ЮК –  директор КНП «Делятинський центр первинної медико-санітарної допомоги».

3.  Про зміни до Програми сприяння вирішенню питань піднесення престижу військової служби, соціально-побутових і культурних проблем військовослужбовців, інформаційно-пропагандистського забезпечення,

культурно-виховної і просвітницької роботи, правового виховання військовослужбовців військової частини ХХХХ на 2022-2025 роки.

Доповідач: Петро ЯКИМЕЦЬ – заступник селищного голови.

4. Про функціонування закладів культури в населених пунктах Делятинської громади.

Доповідач: Михайло ГАВРИЛЮК – начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Делятинської селищної ради.

5. Про затвердження протоколу комісії по розгляду земельних спорів та інших звернень, які потребують вивчення на місцевості на території Делятинської селищної ради від 23.09.2022 №6/2022.

Доповідач: Любомир ВАСИЛИШИН – начальник відділу земельних відносин та екології.

6. Про надання матеріальної допомоги жителям Делятинської територіальної  громади.

Доповідач: Василь ЮЗЬКІВ – начальник відділу соціального захисту населення.

7. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету селищної ради  від 12.01.2021 р. № 4 «Про комісію з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Делятинської селищної ради, затвердження її персонального складу та Положення».

Доповідач: Наталія ЧЕРЛЕНЮК-ПОЧТАР – начальник Служби у справах дітей Делятинської селищної ради.

8. Про внесення змін до бюджету Делятинської селищної територіальної громади на 2022 рік.

Доповідач: Тарас ВАЦИК – начальник відділу фінансів Делятинської селищної ради.

9. Про затвердження Порядку надання пільг та компенсацій окремим категоріям  громадян Делятинської селищної ради в новій редакції.

Доповідач: Василь ЮЗЬКІВ – начальник відділу соціального захисту населення Делятинської селищної ради.

10. Про звіт про роботу інспектора з благоустрою Делятинської територіальної громади за І півріччя 2022 року.

Доповідач: Любов ГУМЕНЮК – інспектор з благоустрою КП «Комунгосп».

11. Про затвердження присяжних Надвірнянського районного суду.

Доповідач: Іванна ПОП’ЮК – керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Делятинської селищної ради.

12. Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна (житловому будинку)  Лесюк Ганні Василівні.

Доповідач: Іван МАРЧУК - завідувач сектору містобудування та архітектури, головний архітектор.

13. Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна (житловому будинку) Климюк Марії Іванівні.

14. Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна (житловому будинку) Деркач Василині Петрівні.

15. Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна (житловому будинку) Шишканич Наталії Василівні.

16. Про переоформлення договору найму  квартири.

17. Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна (житловому будинку) Гарасим Галині Антонівні.

18. Про затвердження висновку органу опіки і піклування щодо визначення місця проживання малолітньої дитини.

19. Про затвердження висновку органу опіки і піклування  щодо визначення місця проживання малолітньої дитини.

20. Про затвердження висновку щодо визначення способу участі батька у вихованні малолітньої дитини.

21. Про затвердження Протоколу електронного аукціону оренди обєкта комунального майна та надання в оренду комунального майна Делятинської селищної ради за результатами електронної процедури.

22. Різне.

Доповідач: Богдан КЛИМ’ЮК – селищний голова.