Які аптеки Прикарпаття працюють по програмі «Доступні ліки» : список

У квітні 2017 року Уряд розпочав програму реімбурсації "Доступні ліки". Починаючи зі старту програми (2017 рік) пацієнти з серцево-судинними захворюваннями, бронхіальною астмою чи діабетом II типу мають можливість отримати ліки безоплатно або з доплатою.

11:08 04.03.2024

Пільговики, яким пільги надаються залежно від доходів, отримають всі належні виплати у березні

ільги деяким категоріям громадян надаються за умови, що середньомісячний сукупний дохід сім’ї пільговика в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищує величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу.

10:59 04.03.2024

Правила кібербезпеки в медичному закладі

Кібербезпека — це захищеність комп’ютерних інформаційних пристроїв та систем від несанкціонованого доступу, що забезпечує конфіденційність, цілісність та доступність інформації.

10:48 04.03.2024