Делятинська громада
Івано-Франківська область, Надвірнянський район

Про встановлення збору за паркування транспортних засобів на території Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади

Фото без опису

 

УКРАЇНА

ДЕЛЯТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ОБЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Надвірнянського району Івано-Франківської області

Сьоме демократичне скликання

Шоста сесія

 

 РІШЕННЯ  

 

 від 26 червня  2018 р № 282-6/2018

смт Делятин 

 

Про встановлення збору за паркування

транспортних засобів на території

Делятинської селищної ради

об’єднаної територіальної громади

 

Керуючись статтями 140, 146 Конституції України, статтями  7, 8, 10, 12, 14 Податкового кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 2681 Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів  України щодо податкової реформи», селищна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1.Встановити з 1 січня 2019 року на території Делятинської селищної ради  обєднаної територіальної громади  збір за місця для паркування транспортних  засобів.

2. Затвердити Положення про збір за місця для паркування транспортних  засобів, що додається.

3. Секретарю ради забезпечити оприлюднення даного рішення в мережі Інтернет та надати копію до ОДПІ у Надвірнянському районі.

          4. Контроль за виконанням даного рішення покласти  на  постійну комісію селищної ради з питань бюджету, фінансів, податків, інвестицій, соціально-економічного розвитку та регуляторної політики.

 

 Селищний голова                                                            Богдан Климюк

 

                                                                                            

 

 

 

         

                       ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                         Рішення Делятинської

                                             селищної ради

                                                                 VIІ скликання № 282-6/2018

                                                                             від 26.06.2018 року

 

 

ЗБІР

за паркування транспортних засобів на території Делятинської

селищної ради об’єднаної територіальної громади

 

        

  1. Платники збору

 

         Платниками збору є юридичні особи, їх філії (відділення, представництва), фізичні особи - підприємці, які згідно з рішенням  селищної ради організовують та провадять діяльність із забезпечення паркування транспортних засобів на майданчиках для платного паркування та спеціально відведених автостоянках.

Перелік спеціальних земельних ділянок, відведених для організації та провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів, в якому зазначаються їх місцезнаходження, загальна площа, технічне облаштування, кількість місць для паркування транспортних засобів, затверджується рішенням селищної ради про встановлення збору.

 

Таке рішення разом з переліком осіб, які уповноважені організовувати та провадити діяльність із забезпечення паркування транспортних засобів, надається виконавчим органом селищної ради органу державної податкової служби в порядку, встановленому розділом І Податкового Кодексу.

 

  1. Об’єкт і база оподаткування 

 

Об’єктом оподаткування є земельна ділянка, яка згідно з рішенням   селищної ради спеціально відведена для забезпечення паркування транспортних засобів на автомобільних дорогах загального користування, тротуарах або інших місцях, а також комунальні гаражі, стоянки, паркінги (будівлі, споруди, їх частини), які побудовані за рахунок коштів місцевого бюджету, за винятком площі земельної ділянки, яка відведена для безоплатного паркування транспортних засобів, передбачених статтею 30 Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні".       

Базою оподаткування є площа земельної ділянки, відведена для паркування, а також площа комунальних гаражів, стоянок, паркінгів (будівель, споруд, їх частин), які побудовані за рахунок коштів місцевого бюджету.

 

 

  1. Ставка  збору

 

Ставки збору встановлюються  рішенням Делятинської селищної ради за кожний день провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів у гривнях за 1 кв. метр площі земельної ділянки, відведеної для організації та провадження такої діяльності, у розмірі  0,03 відсотка мінімальної заробітної плати, установленої законом на 01 січня податкового (звітного) року.

 

  1. Порядок обчислення та строки сплати збору

 

Сума збору за місця для паркування транспортних засобів, обчислена відповідно до податкової декларації за звітний (податковий) квартал, сплачується щоквартально, у визначений для квартального звітного (податкового) періоду строк, за місцезнаходженням об’єкта оподаткування.

Платник збору, який має підрозділ без статусу юридичної особи, що провадить діяльність із забезпечення паркування транспортних засобів на земельній ділянці не за місцем реєстрації такого платника збору, зобов’язаний зареєструвати такий підрозділ як платника збору у контролюючому органі за місцезнаходженням земельної ділянки.

 

  1. Податковий період

 

Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному кварталу.

 

 

  Заступник селищного голови                                             Михайло Обідняк

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь