Дата: від до Скинути

Спецавтомобіль Toyota Land Cruiser Prado для Делятинського пункту невідкладної допомоги!

Відбулося освячення та передача автомобіля Toyota Land Cruiser Prado для Делятинського пункту невідкладної допомоги. Даний автомобіль селищна рада ОТГ отримала по Програмі Президента України від Фонду Рината Ахметова. Участь у заході взяли голова Делятинської селищної ради ОТГ Богдан Клим'юк, секретар селищної ради Віра Кухтарук, заступник селищного голови Петро Якимець, директор КП «Обласний клінічний центр екстреної медицини та медицини катастроф» Мирон Матейко, який посприяв у отриманні даного автомобіля, керівник КП «Делятинська міська некомерційна лікарня планового лікування та реабілітації» Володимир Кухтарук, керівник КП «Центр первинної-медико санітарної допомоги» Світлана Ковальчишин та працівники закладів охорони здоров'я громади.

23:58 03.01.2020

Вітаємо з днем народження спеціаліста відділу земельних відносин, будівництіва та архітектури Павлович Любов Ярославівну!

Прийміть щирі поздоровлення з Днем народження і найкращі побажання! Хай у Вас буде багато доброго, веселого і щасливого в житті! Хай Ваша хата буде наповнена сміхом, приязню і добром! Хай буде багато друзів у Вашій оселі, поряд здорові і щасливі рідні і близькі, а в серці живе радість і натхнення! Мудрість і терпіння допомагають долати життєві перешкоди, а на шляху зустрічаються добросердечні і доброзичливі люди! Достатку, кохання, благополуччя та здійснення мрій! Многая літ!

09:44 02.01.2020

Делятинська ОТГ вітає всіх з Новим Роком!

Нехай здійснюються всі Сподівання і Надії, достатку в родинах, миру і добробуту, Любові і Віри у краще майбутнє, хай у кожну домівку завітає щастя і в кожному серці буде місце для маленького дива із дитячої казки..... Будьмо добрішими, щасливішими і хай Господь нам помагає! З Новим Роком!

08:02 01.01.2020

Вітаємо з днем уродин депутата в/о N1 Пендорак Діану Дмитрівну!

В цей чудовий новорічний зимовий день дозвольте долучитися до всіх вітань і щиро побажати Вам міцного здоров'я, наснаги, кохання, достатку і благополуччя, успіхів у роботі, нових досягнень на депутатській ниві,поваги від людей та всіляких земних благ! Хай Новий рік несе з собою тільки чудові новини і приємні сюрпризи! Многая літ!

06:32 01.01.2020

Вітаємо з ювілейним днем народження директора Делятинського ліцею N1 Петріщака Олега Ілліча!

В перший день Нового року з нагоди дня народження надсилаємо найкращі побажання! Будьте здорові і щасливі, достатку, благополуччя,успіхів на педагогічній та мистецькій нивах, любові, взаєморозуміння, поваги від людей та Божого благословення на довгі і щасливі роки!

06:21 01.01.2020

Щиро вітаємо з днем народження діловода відділу загальної,організаційної та інформаційної роботи Мацків Ілону Миколаївну!

В цей передноворічний святковий день дозвольте щиро побажати міцного здоров'я,достатку,кохання,щоденного натхнення та успіхів у всіх справах,кар'єрного росту,родинного затишку та довголіття. Хай мрії збуваються, а Господь благословляє!

14:03 29.12.2019