Дата: від до Скинути

Щиро вітаємо з ювілейним днем народження начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Гаврилюка Михайла Миколайовича!

Щоб спокій і мир панували в родині, Щоб щастя всміхалось при кожній годині! Нехай обминають Вас болі й тривоги, Хай стелиться довга життєва дорога, Хай легко працюється, гарно живеться, Все вміється, множиться і удається! Здоров'я міцного, щастя без краю Усього найкращого ми Вам бажаєм! Усім колективом ми Вас вітаєм, Щастя, здоров'я й удачі бажаєм, Хай радість приносить Вам кожна година, Від горя хоронить молитва свята, Щасливою буде життєва стежина Для Вас і родини на довгі літа. Чуйна людина, по-батьківськи людяна… Посмішка щира завжди вам личила… Знайте, що ми вас любили і любимо І до століття здоров я вам зичимо!

09:01 26.03.2020

Щиро вітаємо з днем народження завідувачку Зарічанської сільської бібліотеки Вацик Ганну Степанівну!

Щиро вітаємо з днем народження! Зичимо міцного здоров'я, безхмарного неба, родинного затишку, любові та весняного настрою, успіхів у роботі та Божого благословення на многая літ!

19:30 24.03.2020

Вітаємо з днем уродин члена виконавчого комітету о. Богдана Іванюка!

Прийміть щирі вітання з нагоди дня народження! Достатку, добробуту, успіхів на Вашій благословенній ниві, міцного здоров'я, благополуччя і хай Господь благословляє всі починання та обдаровує різними земними благами! Многая і благая літ!

13:01 22.03.2020