Вітаємо із Міжнародним Жіночим Днем, зі Святом Весни, з 8 березня!

Дорогі наші, кохані, любі жінки, дівчата, матусі, сестрички, донечки, тещі, колеги і співробітниці, щиро вітаємо вас із Міжнародним Жіночим Днем! Сьогодні ми святкуємо день краси, ніжності і любові, який водночас нагадує нам про боротьбу прекрасної половини людства за право бути визнаними суспільством рівними з чоловіками... Від усього серця бажаємо вам, чарівні жінки, завжди відчувати себе захищеними, щасливими і коханими... Хай весняні квіти завжди дарують гарний настрій, багато позитиву та енергії для нових перемог, а сонячні промені зігрівають серця і наповнюють вас ніжністю і спокоєм, хай ваші обранці ніколи вас не розчаровують і тішать приємними несподіванками, а рідні люди вас завжди підтримують і дарують своє тепло.... Міцного здоров'я, весняного настрою, шаленого кохання і достатку в родинах, хай вас береже Господь!

06:30 08.03.2021

Вітаємо з днем народження опалювача в с. Білі Ослави Поварчука Дмитра Олексійовича!

Щиро вітаємо Вас з днем народження! Бажаємо родинного затишку, міцного здоров'я, любові, посмішок, фінансової стабільності, здійснення мрій та успіхів у всіх починаннях! Хай Вас береже Господь!

12:07 07.03.2021

Вітаємо з днем народження директора ДП "Делятинське лісове господарство" Поповича Михайла Васильовича!

З нагоди дня уродин прийміть щирі вітання і найкращі побажання! Міцного здоров'я, радості, кохання, достатку, благополуччя та успіхів у роботі! Хай кожен день несе приємні сюрпризи і тільки гарні новини! Хай Вас береже Господь і дарує многая літ!

09:31 06.03.2021

Вітаємо з днем народження депутата Делятинської селищної ради, директора Зарічанського ліцею ім. В. Яворського Северилову Мирославу Степанівну!

Щиро вітаємо розумну, чарівну, успішну жінку, кохану дружину і люблячу матусю! Щиро бажаємо міцного здоров'я, успіхів, кохання, добробуту, радості, довголіття і море позитивних моментів! Успіхів у роботі та на депутатській ниві!  Хай Господь Вас береже і дарує многая літ! Всіх благ!

08:58 06.03.2021

Вітаємо з днем народження члена виконкому Делятинської селищної ради Гнатишина Івана Івановича!

Щиро вітаємо Вас з днем народження! Нехай збуваються мрії, множаться можливості, успішно йдуть всі справи й вистачає сил і енергії для нових звершень! Міцного здоров'я, позитивного настрою, віри в себе і в успіх! Нехай мир і достаток будуть в домі. Щастя і всього найкращого! Многая літ!

08:49 03.03.2021