Дата: від до Скинути

З 1 січня 2024 року змінились розміри мінімальної та максимальної страхових виплат

Згідно зі статтею 36 Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування” сума щомісячної страхової виплати встановлюється відповідно до ступеня втрати працездатності (у відсотках) та виходячи із середньомісячної заробітної плати, яку людина одержувала до ушкодження здоров’я.

14:39 08.01.2024

30 календарних днів від народження дитини є у батьків, щоби подати заяву про отримання «пакунка малюка» до органів соцзахисту населення чи ЦНАПу за місцем проживання.

14:23 08.01.2024

Як зміниться розмір пенсій з 1 січня 2024 року

Закон України “Про Державний бюджет України на 2024 рік” передбачає підвищення в 2024 році, зокрема, розмірів прожиткового мінімуму та мінімальної заробітної плати.

14:21 08.01.2024

Кіберполіція попереджає: не поширюйте в мережі кадри розташування та роботи сил безпеки та оборони України!

За оприлюднення такої інформації, якщо вона не розміщувалася у відкритому доступі Генеральним штабом Збройних Сил України, Міністерством оборони України або іншими уповноваженими державними органами, передбачена кримінальна відповідальність за ч. 2 ст. 114-2 Кримінального кодексу України (до 8 років позбавлення волі).

14:17 08.01.2024

Доступні ліки 2024 р.: затверджено нові переліки граничних оптово-відпускних цін

Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області інформує, що Наказом МОЗ України від 04.01.2024 р. № 29 затверджено Перелік граничних оптово-відпускних цін на лікарські засоби та медичні вироби, які підлягають реімбурсації за програмою державних гарантій медичного обслуговування населення, станом на 1 січня 2024 р. У зв’язку з цим визнано таким, що втратив чинність, наказ МОЗ України від 05.07.2023 р. № 1222, яким було затверджено попередній Реєстр граничних цін.

14:09 08.01.2024