В Україні остаточно заборонили використання пластикових пакетів

З 1 січня 2023 року почав діяти Закон України «Про обмеження обігу пластикових пакетів на території України», що забороняє розповсюджувати тонкі й надтонкі поліетиленові пакети товщиною до 50 мкм. Навіть у якості первинного пакування для сипучих продуктів, риби та мʼяса. Зокрема, на платній основі.

11:08 17.01.2023

В Делятинській громаді відбулася позачергова 27 сесія Делятинської селищної ради

На засіданні було розглянуто та прийнято рішення з питання Порядку денного "Про внесення змін до рішення селищної ради від 23.12.2022 року № 48-26/2022 "Про бюджет Делятинської селищної територіальної громади на 2023 рік". Доповідачем з даного питання виступив начальник відділу фінансів Тарас Вацик. Перед засіданням сесії відбулося коротке обговорення та роз'яснення деяких положень запропонованого проєкту рішення...

17:02 16.01.2023

Про випадок групового інфекційного захворювання в приватній садибі  «Скита»   смт. Ворохта Надвірнянського району

Про випадок групового інфекційного захворювання в приватній садибі «Скита» смт. Ворохта Надвірнянського району

Повідомляємо, що 15.01.2023 року з Надвірнянського районного відділу ДУ «ІФОЦКПХ МОЗУ» отримано повідомлення про випадок групового захворювання 19 дітей, які проживали в приватній садибі «Скита»  смт. Ворохта, Надвірнянського району, Івано-Франківської області.

15:44 16.01.2023

З січня 2023 року по новому нараховуватимуть плату за доставку газу

Українці цілий рік сплачують фіксовану суму за доставку газу (т. зв. абонплата). Ця сума залежить від двох показників: тарифу тієї компанії, яка займається розподілом газу, а також кількості газу, яку використано з жовтня 2021-го до жовтня 2022-го.

15:43 16.01.2023

Вітаємо з Старим Новим Роком!

Щиро вітаємо з нагоди прийдешнього Нового Року за старим стилем! Хай весела Меланка і щедрий Василь приносять гарний настрій і позитив, а шанування місцевих звичаїв і традицій завжди нагадує нам, що ми українці- велика, унікальна і самобутня нація зі своєю культурою та історією... Бажаємо всім спокійних і затишних вихідних у родинному колі, теплих зустрічей та позитиву! Хай все задумане здійсниться у Новому році! МИРУ, ПЕРЕМОГИ, ДОБРА ТА РЯСНИХ БОЖИХ БЛАГОСЛОВІНЬ У КОЖНУ ДОМІВКУ!

20:50 13.01.2023