Відбулася зустріч ініціативної молоді за сприяння проєкту «Лабораторія творчого діалогу»...

Дата: 24.07.2023 17:43

В п’ятницю, 21.07.2023р, у приміщенні  Делятинської селищної ради відбулася зустріч на тему - «Функціонування та подальший розвиток молодіжної ради в Делятинській територіальній громаді». Зустріч відбулася за сприяння проєкту «Лабораторія творчого діалогу», який впроваджується спілкою Громадські ініціативи України за підтримки U-LEAD. Спікером зустрічі виступив регіональним координатором даного проєкту в Івано-Франківській області Андрій Фендик.

До зустрічі долучилися представники молоді, учні ліцеїв, студенти, педагоги, працівники закладів освіти, медицини та представники органу місцевого самоврядування.

Під час обговорення теми, спікер навів приклади функціонування уже діючих молодіжних рад в інших територіальних громадах України, а також розповів про переваги створення такої молодіжної ради  в нашій Делятинській ТГ.

Однією з названих переваг була названа можливість залучення цільових грантових коштів на програми, направлені на навчання, розвиток молоді, збільшення потенціалу, а також, на активізацію її в житті громади.

Учасники зустрічі обговорили  проблемні питання щодо відсутності організації молодіжного дозвілля, висловили свої ідеї та бачення , що саме, на їх думку, першочергово варто було б реалізувати.

На попередньому засіданні ініціативної молоді громади було  обговорено майбутні проєкти молодіжної ради,  ідеї формування розвитку стратегії громади, цілі та завдання молодіжної ради.