16 травня 2023 року в Делятинській громаді відбулася зустріч – діалог в громаді...

Дата: 18.05.2023 13:16

Розробку та реалізацію даного проєкту координує «Лабораторія творчого діалогу», який впроваджується спілкою Громадські ініціативи України за підтримки U-LEAD з Європою.

Були запрошені різновікові учасники із населених пунктів нашої громади: учні ліцеїв, студенти, педагоги, працівники закладів освіти, культури,  медицини та представники органу місцевого самоврядування.

Активісти зустрілися із регіональним координатором даного проєкту в Івано-Франківській області Андрієм Фендиком.

В процесі діалогу було обговорено чимало проблемних питань та громадських ініціатив, озвучено побажання учасників про те, що саме, на їхню думку, першочергово варто було б реалізувати. Серед ідей: покращення благоустрою громади, оздоровлення, організація молодіжного дозвілля та покращення екологічної ситуації.

Зустріч була доволі корисною, змістовною та інформативною.

Координатор зустрічі поділився досвідом вирішення подібних проблемних питань в інших громадах нашого регіону та України.

Було визначено першочергові проблемні питання в нашій громаді, які потребують вирішення, а саме: благоустрій території дамби поблизу р. Прут в смт Делятин, вирішення проблеми спалення опалого листя восени та організація дозвілля для  активної молоді.

Висловлюємо щиру вдячність організаторам, а особливо пану Андрію за проведену роботу, приємне спілкування та  отриманий корисний досвід.