Зміни у законодавстві щодо сплати збору на обов’язкове державне пенсійне страхування

Дата: 30.05.2022 15:25

Постановою Кабінету міністрів України від 13.05.2022 № 589 внесено зміни до Порядку сплати збору на обов”язкове державне пенсійне страхування під час набуття права власності на легкові автомобілі.

Пунктом 13 Порядку визначено, що збір на обов’язкове державне пенсійне страхування з операцій при набутті права власності на легкові автомобілі, сплачується залежно від вартості легкового автомобіля, визначеної відповідно до договору купівлі-продажу, договору міни, довідки митних органів, акта експертної оцінки вартості автомобіля, інших документів, що підтверджують цю вартість, але не нижче митної вартості, зазначеної у митній декларації у розмірі від 3 до 5 відсотків.