Відбулася робоча нарада із представником регіонального сервісного центру обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області

Дата: 25.11.2021 16:20

25 листопада 2021 року керуючий справами (секретар) виконкому Іванна Поп'юк та староста  Білоославського старостинського округу Микола Дячук провели робочу зустріч з представником регіонального сервісного центру обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області Любов'ю Полюк. На зустрічі були обговорені актуальні питання співпраці, насамперед підвищення якості надання послуг населенню територіальної громади. Фахівцем ПФУ надато чіткі роз'яснення щодо послуг, які можна отримати дистанційно, через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України. В свою чергу, староста Микола Дячук отримав відповіді на питання, які найчастіше хвилюють мешканців с. Білі Ослави. Корисна інформація дозволяє надавати населенню практичні консультації та допомогу у вирішенні проблем із документацією, перерахунками пенсій та виплат соціальних допомог.