В Делятинській громаді відбулася робоча зустріч з начальником Надвірнянського районного відділу державної виконавчої служби

Дата: 27.10.2021 14:05

Відбулася робоча зустріч з начальником Надвірнянського районного відділу державної виконавчої служби Поповичем С.М. Були присутні керівництво Делятинської громади та старости на засіданні розглянуто низку питань для  ефективної та дієвої роботи органів ДВС та органів  місцевого самоврядування. Обговорено проблемні аспекти виконання рішень судів на користь місцевого бюджету, стягнення аліментів, повного фактичного виконання постанов про адміністративні правопорушення, які розглядаються адміністративною  комісією при виконкомі селищної ради та інші питання.