Триває громадське обговорення щодо розроблення Детальних планів територій...

Дата: 27.08.2021 14:50

Делятинська селищна рада нагадує про те, що триває громадське обговорення з метою врахування  інтересів громадськості під час розроблення фізичними та юридичними особами Детальних планів території в смт Делятин, c. Білі Ослави, Делятинської селищної ради.

Ознайомитись із матеріалами громадського обговорення щодо врахування інтересів громадськості (мешканців громади) під час розроблення плану детальної території (розгляд заяв фізичних та юридичних осіб, жителів громади, щодо затвердження плану детальної території земельних ділянок можна за посиланням https://delyatynska-gromada.gov.ua/news/1628079018/

Письмові зауваження та пропозиції до матеріалів проектів детального плану територій можна подавати  до  28 серпня 2021 року включно до сектору містобудування та архітектури Делятинської селищної ради за адресою: с. Заріччя, вул. Незалежності, 71,  ІІ поверх, або у вигляді електронного звернення за адресою: 04354539@mail.gov.ua.