Дата: 30.07.2021 15:08

З метою врахування  інтересів громадськості під час розроблення фізичними та юридичними особами Детальних планів території в смт Делятин, c. Білі Ослави, Делятинської селищної ради  буде проведено Громадське обговорення, яке триватиме з   30.07.2021 р. по  28.08.2021 р.

Пропонуємо ознайомитись із матеріалами громадського обговорення щодо врахування інтересів громадськості (мешканців громади) під час розроблення плану детальної території (розгляд заяв фізичних та юридичних осіб, жителів громади, щодо затвердження плану детальної території земельних ділянок):

смт  Делятин

у районі: вул. 16 Липня

Замовником детального плану території окремої земельної ділянки для розміщення об’єктів дорожнього сервісу є Делятинська селищна рада, розробник – ФОП  Русин В.Б. (кваліфікаційний сертифікат № 004555, архітектор проекту Русин В.Б.)

Графічні матеріали Луціва Л.М.

Замовником детального плану території окремої земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу є Делятинська селищна рада, розробник – ФОП  Климко В.М. (кваліфікаційний сертифікат № 004228, архітектор проекту Йосипенко М.В.)

Графічні матеріали Зінич О.В.

Замовником детального плану території окремої земельної ділянки для будівництва житлового будинку та господарських будівель і споруд є Делятинська селищна рада, розробник – КП «Архітектурно-планувальне бюро»  (кваліфікаційний сертифікат № 000247, архітектор проекту Богославець І. М.)

Графічні матеріали Твердохліб В.Р.

с. Білі Ослави у районі:

по вул. Незалежності

Замовником детального плану території окремої земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд є Делятинська селищна рада, розробник – ФОП  Климко В.М. (кваліфікаційний сертифікат № 004228, архітектор проекту Йосипенко М.В.)

Графічні матеріали Лісовецької І.М.

с. Чорний Потік у районі:

по вул. Богдана Хмельницького

Замовником детального плану території окремої земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд є Делятинська селищна рада, розробник – ФОП  ЙосипенкоМ.В. (кваліфікаційний сертифікат № 004228, архітектор проекту Йосипенко М.В.)

Графічні матеріали Стефанюк М.В.

Письмові зауваження та пропозиції до матеріалів проектів детального плану територій можна подавати  до  28 серпня 2021 року включно до сектору містобудування та архітектури Делятинської селищної ради територіальної громади за адресою: с. Заріччя, вул. Незалежності, 71,  ІІ поверх, або у вигляді електронного звернення за адресою: 04354539@mail.gov.ua.