В Делятинській громаді відбулося чергове засідання виконавчого комітету...

Дата: 13.07.2021 16:33

На засіданні було розглянуто наступні питання Порядку денного:

1.Про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Делятинська міська лікарня планового лікування та реабілітації» Делятинської селищної ради за 2-ий квартал 2021 року.

Доповідач: Володимир Кухтарук  директор КНП «Делятинська міська лікарня планового лікування та реабілітації».

2.Про організацію відзначення 30-ї річниці  Дня Незалежності України.

Доповідач: Михайло Гаврилюк начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Делятинської селищної ради.

3.Про проведення змагань Кубка України з хард ендуро 2021 року  та етапу серії хесу 2021.

Доповідач: Степан Северилов – заступник селищного голови.

4.Про затвердження Порядку створення груп подовженого дня у закладах загальної середньої освіти  Делятинської територіальної громади.

Доповідач: Михайло Гаврилюк – начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Делятинської селищної ради.

5.Про виконання плану роботи уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції за І півріччя 2021 року.

Доповідач: Марія Руснак   головний спеціаліст відділу з правової та кадрової роботи.

6.Про затвердження розпорядження селищного голови.

7.Про надання згоди на вчинення правочину.

Доповідач: Черленюк-Почтар   провідний спеціаліст служби у справах дітей.

8.Про призначення днів та годин на побачення.

Доповідач: Черленюк-Почтар   провідний спеціаліст служби у справах дітей.

9.Про затвердження висновку органу опіки та піклування про доцільність позбавлення батьківських прав.

Доповідач: Черленюк-Почтар   провідний спеціаліст служби у справах дітей.

10.Про стан розгляду звернень громадян за І півріччя 2021 року.

Доповідач: Лідія Процьків-Доцяк – начальник відділу загальної, організаційної

та інформаційної  роботи.

11.Про зміну поштової адреси об’єкту нерухомого майна (житловому будинку) вул. Шептицького, 38  смт. Делятин  Савчуку Роману Васильовичу.

Доповідач: Іван Марчук – головний спеціаліст з питань архітектури відділу земельних відносин, будівництва та архітектури.

12. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Делятинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Делятинської селищної ради за ІІ квартал 2021 року.

Доповідач: Віта Вінтоняк  заступник директора КНП «Делятинський центр первинної медико-санітарної допомоги»  Делятинської селищної ради.

13.Про створення комісії та робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Доповідач: Тарас Вацик – начальник відділу фінансів.

14.Про затвердження Положення про квартирний облік при виконавчому комітеті Делятинської селищної ради.

15.Про надання статусу службових квартир та видачі ордерів на квартири.

16.Про затвердження протоколу комісії по розгляду земельних спорів та інших звернень, які потребують вивчення на місцевості на території Делятинської селищної ради від 09.07.2021 №7/2021.

Доповідач: Василь Климюк  – спеціаліст відділу земельних відносин, будівництва та архітектури.

17.Про внесення змін до рішення виконкому селищної ради від 8 грудня 2020 року № 15 «Про покладення обов’язків із вчинення нотаріальних дій».

Доповідач: Іванна Поп’юк  – керуючий справами (секретар) виконавчого комітету.

18.Про виведення із членів ОСГ Струк Уляну Юріївну.

19. Про виведення із членів ОСГ Поварчук Оксану Михайлівну.

20.Про звіт про роботу інспектора з благоустрою Делятинської територіальної громади за 2020 рік.

Доповідач: Любов Гаврилюк – інспектор з благоустрою КП «Комунгосп» Делятинської селищної ради.

21.Про  подання  клопотання щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» гр. Грещук Г.І., яка народила та  виховала до восьмирічного віку 5 дітей.

Доповідач: Василь Юзьків – провідний спеціаліст відділу соціального захисту населення.

22. Про звернення до Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області.

Доповідач: Петро Якимець – заступник селищного голови.

23. Різне.

Доповідач: Богдан Клим’юк селищний голова.