Вітаємо з днем народження директора закладу дошкільної освіти "Карпатська колисанка" в смт Делятин Настюк Вікторію Юріївну!

Дата: 13.07.2021 08:45

Шановна Вікторіє Юріївно!

З нагоди чудового свята Вашого дня народження прийміть щирі вітання і найкращі побажання!

Сьогодні, день народження людини з добрими очима і величезним серцем, людини з великої літери, жінки-керівника, оптиміста, лідера, все, що пов’язано з успіхом педагогічної та виховної діяльності! Ви та людина, яка вміє пригортати так, що на душі стає тепло! Нехай вітер буде попутним, друзі вірними, а Ангел-охоронець завжди стоїть на варті! Велике спасибі Вам за те, що стараєтесь на благо свого колективу, за те, що вкладаєте у свою роботу частину душі і віддаєте всю свою любов маленьким вихованцям! Нехай Господь щедро винагородить Вас за доброту і добрі справи, хай колеги і батьки завжди говорять про Вас із вдячністю та шаною.  Міцного здоров’я, достатку, кохання, родинного затишку та всіляких гараздів! Многая літ!

З повагою і найкращими побажаннями селищний голова Богдан Клим’юк, виконавчий комітет, депутатський корпус Делятинської селищної ради