Привезли зі Львова сертифікат на 100 000 гривень!

Дата: 02.06.2021 09:09

1 червня 2021 року у м. Львові відбулось урочисте нагородження учасників Конкурсу від Групи Нафтогаз «Енергія розвитку», де Делятинська територіальна громада отримала  диплом переможця конкурсу грантів «Енергія розвитку» за успішне проходження освітнього етапу й проектного управління, а також сертифікат на суму 100 000 грн. на реалізацію проекту «Поліклініка без черг». Представниками Делятинської громади були селищний голова Богдан Клим'юк, директор КНП "Делятинський центр первинної медико-санітарної допомоги" Іванна Абрам'юк та  її заступник Віта Вінтоняк. До слова - проєкт "Поліклініка без черг" був написаний провідним спеціалістом відділу соціально-економічного розвитку, туризму, інвестицій та проєктної роботи Делятинської селищної ради  Олесею Герасим спільно із працівниками КНП "Делятинський ЦПМСД" , а саме - заступником директора Вітою Вінтоняк, організатором із діловодства Лесею Федорків, інженером з охорони праці Ігорем Лозинським та провідним економістом Олександрою Кретовою.
Метою даного проекту є:  створення умов для забезпечення надання якісної медичної допомоги пацієнтам КНП «Делятинський центр ПМСД» через придбання необхідного обладнання: інформаційного екрану та управляючого комп'ютера-реєстратора з термопринтером для запису пацієнтів та для виводу поточної інформації про лікаря.