Дата: 01.09.2020 12:01

ОПИС ПОСЛУГИ

Назва послуги: Державна реєстрація земельної ділянки з видачею витягу з Державного земельного кадастру

Адміністративний збір: Безоплатно

Строк надання послуги: 14 календарних днів з дня реєстрації відповідної заяви у територіальному органі Держгеокадастру.

Результат надання: Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження державної реєстрації земельної ділянки. Повідомлення про відмову у прийнятті заяви про внесення відомостей (змін до них) до Державного земельного кадастру. Рішення про відмову у здійсненні державної реєстрації земельної ділянки.

Способи отримання результату: Видається центром надання адміністративних послуг заявнику (уповноваженій особі заявника), надсилається поштою на адресу, вказану заявником у заяві За власним бажанням заявника надсилається у формі електронного документа з використанням засобів телекомунікаційного зв’язку на адресу Інтернет-сторінки, за якою здійснювалося подання заяви.

Підстави для відмови: 1. Документи подані не в повному обсязі (відсутність документа, що підтверджує повноваження діяти від імені заявника) та/або не відповідають вимогам законодавства. 2. Розташування в межах земельної ділянки, яку передбачається зареєструвати, іншої земельної ділянки або її частини. 3. Розташування земельної ділянки на території дії повноважень іншого Державного кадастрового реєстратора. 4. Електронний документ не придатний для проведення його перевірки за допомогою програмного забезпечення Державного земельного кадастру.

Порядок оскарження: У судовому порядку

Нормативно-правові акти з питань надання адміністративної послуги:

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ

• 1. Заява про державну реєстрацію земельної ділянки за формою, встановленою Порядком ведення Державного земельного кадастру.

• 2. Документ, який підтверджує повноваження діяти від імені заявника (у разі подання заяви уповноваженою заявником особою).

• 3. Оригінал погодженої відповідно до законодавства документації із землеустрою, яка є підставою для формування земельної ділянки (разом з позитивним висновком державної експертизи землевпорядної документації у разі, коли така документація підлягає обов’язковій державній експертизі землевпорядної документації).

• 4. Електронний документ.

ДЕ ОТРИМАТИ?

Відділ Центр надання адміністративних послуг (смт Делятин, центральний офіс, вул. 16 Липня, 273).