Дата: 01.09.2020 11:52

ОПИС ПУСЛУГИ

Назва послуги: Видача виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців

Адміністративний збір: За отримання виписки в паперовій формі - розмір плати складає 0,05 прожиткового мінімуму для працездатних осіб. За отримання виписки в електронній формі - розмір плати складає 75 відсотків плати за надання виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців.

Строк надання послуги: На запит, поданий державному реєстратору в паперовій формі або в електронній формі через Реєстраційний портал - протягом 24 годин, крім вихідних та святкових днів, після надходження запиту. На запит, поданий через офіційний веб-сайт розпорядника Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців - в режимі реального часу.

Результат надання: Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців або повідомлення про відмову у наданні виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб -підприємців.

Способи отримання результату: Особисто/ через уповноважену особу/ поштою

Підстави для відмови: Запит про надання виписки щодо фізичної особи - підприємця подано особою, яка не підтвердила на це повноваження; у запиті про надання виписки відсутні критерії пошуку відомостей у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців для її формування; запитувачем не подано документ, що підтверджує внесення плати за отримання виписки або плата внесена не в повному обсязі.

Порядок оскарження: В порядку адміністративного судочинства.

Нормативно-правові акти з питань надання адміністративної послуги:

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ

1. Запит про надання виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців

2. Документ, що засвідчує внесення плати за видача витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (копія квитанції, виданої банком, копія платіжного доручення з відміткою банку, квитанція з платіжного термінала, або квитанція (чек) з поштового відділення зв'язку)

3. Документ, що засвідчує повноваження (довіреність, доручення, тощо), якщо документи подаються представником

ДЕ ОТРИМАТИ?

Відділ Центр надання адміністративних послуг (смт Делятин, центральний офіс, вул. 16 Липня, 273).