Дата: 01.09.2020 11:52

ОПИС ПОСЛУГИ

Назва послуги: Державна реєстрація припинення юридичної особи в результаті її реорганізації (всеукраїнських об’єднань організацій роботодавців)

Адміністративний збір: безоплатно

Строк надання послуги: Не пізніше 15 робочих днів з дати подання документів для державної реєстрації. Строк розгляду документів може бути продовжений не більше ніж на 15 робочих днів.

Результат надання: Виписка з Єдиного державного реєстру.

Способи отримання результату: Через портал електронних сервісів

Підстави для відмови: Документи подано особою, яка не має на це повноважень; у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (далі - Єдиний державний реєстр) містяться відомості про судове рішення щодо заборони проведення реєстраційної дії; не усунуто підстави для зупинення розгляду документів протягом встановленого строку; документи суперечать вимогам Конституції та законів України; документи суперечать статуту громадського формування; порушено встановлений законом порядок створення юридичної особи; невідповідність найменування юридичної особи вимогам закону.

Порядок оскарження: Рішення, дії або бездіяльність державного реєстратора, суб’єкта державної реєстрації можуть бути оскаржені до суду.

Нормативно-правові акти з питань надання адміністративної послуги:

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ

1. Заява про державну реєстрацію припинення юридичної особи в результаті її реорганізації

2. Примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) розподільчого балансу - у разі припинення юридичної особи в результаті поділу

3. Примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) передавального акта - у разі припинення юридичної особи в результаті перетворення, злиття або приєднання

4. Довідка архівної установи про прийняття документів, що відповідно до закону підлягають довгостроковому зберіганню, - у разі припинення юридичної особи в результаті поділу, злиття або приєднання

5. Документи для державної реєстрації створення юридичної особи, - у разі припинення юридичної особи в результаті перетворення

6. Документи для державної реєстрації змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі, - у разі припинення юридичної особи в результаті приєднання

ДЕ ОТРИМАТИ?

Відділ Центр надання адміністративних послуг (смт Делятин, центральний офіс, вул. 16 Липня, 273).