Пропонуємо ознайомитись із матеріалами громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів (жителів громади) під час розроблення Детального плану території

Дата: 09.07.2020 14:26

Оголошення

З метою врахування  інтересів громадськості під час розроблення фізичними та юридичними особами Детального плану території в смт Делятин, Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади буде проведено Громадське обговорення, яке триватиме з   06 .07.2020 р. по     04.08.2020 р.

З 06 липня по 04 серпня 2020 року триватиме громадське обговорення. Пропонуємо ознайомитись із матеріалами громадського обговорення щодо врахування інтересів громадськості (мешканців громади) під час розроблення плану детальної території (розгляд заяв фізичних та юридичних осіб, жителів громади, щодо затвердження плану детальної території земельних ділянок):

смт Делятин у районах:

• вул. О. Кобилянської;

Письмові зауваження та пропозиції до матеріалів проектів детального плану територій можна подавати  до 04 серпня 2020 року включно до відділу земельних відносин, будівництва та архітектури Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади, або у вигляді електронного звернення за адресою: 04354539@mail.gov.ua.

смт Делятин:

вул. О. Кобилянської

Замовником детального плану території окремої земельної ділянки по    відведенню та встановленню цільового призначення землі, для будівництва та обслуговування обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) є Делятинська селищна рада об’єднаної територіальної громади, розробник – ФОП Климко В.М. (кваліфікаційний сертифікат серія АА №004228, головний архітектор проекту Йосипенко М.В.).

Графічні матеріали Бабук О.М.

Графічні матеріали Бабчук Ю.Р.

Графічні матеріали Бабчук О.М.

Графічні матеріали Василишин В.В.