В Делятині відбулося пам'ятне віче, відкрито меморіальну дошку "Морячку" Анатолію Гаркавенку

Дата: 14.10.2019 15:12

14 жовтня біля каплиці борцям за волю України в смт Делятин відбулося пам’ятне віче, присвячене відкриттю меморіальної дошки загиблому учаснику АТО «Морячку» Анатолію Гаркавенку та з нагоди святкування Дня Захисника України, Дня Українського Козацтва, 77-ї річниці  від заснування УПА та свята Покрови Пресвятої Богородиці. Пам’ятна дошка була відкрита секретарем Делятинської селищної ради ОТГ Вірою Кухтарук та членом виконкому Вячеславом Римаруком, в цю мить пролунали символічні постріли в повітря від воїнів почесної варти з військової частини А 1807. З нагоди дня пам’яті отцями її було освячено та відслужено поминальну панахиду. Після вітального слова голова ОТГ Богдан Клим’юк нагородив подяками  та символічними подарунками ветеранів та воїнів УПА, військовослужбовців, учасників АТО, котрі були присутні на урочистостях, подякував за сина-героя та вручив квіти матері полеглого добровольця «Морячка». Голова «Спілки ветеранів та учасників АТО Делятинщини» Любомир Яворський нагородив орденами за відвагу своїх побратимів, подякувавши за мужність і патріотизм, незламний бойовий дух. Мали можливість виступити  і солдати-добровольці, які нещодавно повернулися із зони російсько-українського конфлікту….Вітальні слова  та патріотичні пісні лунали із вуст юних талановитих дітей та вихованців Делятинської дитячої музичної школи. Після урочистої частини для спільної заупокійної молитви відвідали могилу Анатолія Гаркавенка. Пам’ятаємо, молимося, гордимося вами…. Дякуємо за мирне небо! Слава Україні! Героям Слава!