Відбувся щорічний відбірковий футбольний турнір серед катехитичних шкіл в с. Чорні Ослави...

Дата: 19.09.2019 10:38

18 вересня 2019 року в с. Чорні Ослави на новозбудованому спортивному майданчику зі штучним покриттям відбувся щорічний відбірковий футбольний турнір серед катехитичних шкіл Надвірнянського деканату на Кубок Владики Юліана, єпископа Коломийського та Косівського.

За  майстерною грою юних футболістів спостерігали духовні отці (парохи церков с. Заріччя, Білі Ослави, Чорні Ослави, Чорний Потік, Гвізд) голова Делятинської ОТГ, староста с. Чорні Ослави та численні мешканці навколишніх сіл.

І місце здобули юнаки з с. Гвізд, ІІ місце – с. Білі Ослави, ІІІ місце – с. Чорний Потік, ІV місце – с. Чорні Ослави, V місце – с. Заріччя.

Голова Делятинської ОТГ Богдан Клим'юк був відзначений подякою від Надвірнянського деканату Коломийської єпархії за сприянняу проведенні турніру, але і він прибув не з порожніми руками: кожній команді вручив м’яча, кращим нападникам, воротарям та захисникам запрезентував по парі рукавиць. Позитивні емоції та азартну гру ще довго згадуватимуть глядачі….