23 серпня 2019 року у військовій частині А 1807 відбулися урочистості з нагоди святкування Дня Прапора та святкування 28-ї річниці Дня Незалежності України...

Дата: 24.08.2019 15:08

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису23 серпня 2019 року у військовій частині А 1807 відбулися урочистості з нагоди святкування Дня Державного Прапора та 28-ї річниці Незалежності України. Голова ОТГ Богдан Клим'юк відзначив грамотами та подяками командира військової частини, депутата Делятинської селищної ради ОТГ Юрія Грицика та заступника командира депутата Делятинської селищної ради ОТГ Ярослава Кушину. Відповідно до "Програми сприяння вирішенню питань піднесення престижу військової служби, соціально-побутових і культурних проблем військовослужбовців, інформаційно-пропагандистського забезпечення, культурно-виховної і просвітницької роботи, правового виховання військовослужбовців військової частини А 1807 на 2019 рік", затвердженої рішенням Делятинської селищної ради ОТГ було придбано три сучасні телевізори, які командиром частини було невідкладно передано командирам рот. Голова висловив щиру вдячність військовослужбовцям за належне виконання своїх обов'язків та сумлінну службу...... побажав завжди повертатися живими і неушкодженими до своїх рідних. "Ви обрали нелегкий шлях захисту своєї Батьківщини від ворогів та нападників. І ми дякуємо вам за цей вибір. Наш святий обов'язок не дати ворогу загарбати нашу країну, зберегти її для наших дітей та онуків. Тож нехай над нами завжди майорить жовто-блакитний прапор та світить сонце над мирним небом любої України"....зазначив  Богдан Клим'юк. всі присутні мали змогу насолодитися чудовим концертом, який підготував Центр культури та дозвілля Делятинської ОТГ.