В ДЕЛЯТИНСЬКІЙ СЕЛИЩНІЙ РАДІ ОТГ ЗАПРАЦЮВАЛА "СКРИНЬКА ДОВІРИ"

Дата: 13.02.2019 08:47

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ!З МЕТОЮ ЗАПОБІГАННЯ ПРОЯВАМ КОРУПЦІЇ В ДЕЛЯТИНСЬКІЙ СЕЛИЩНІЙ РАДІ ОТГ БІЛЯ ВХОДУ В АДМІНПРИМІЩЕННЯ ВІДДІЛОМ З ПРАВОВОЇ ТА КАДРОВОЇ РОБОТИ БУЛО РОЗМІЩЕНО "СКРИНЬКУ ДОВІРИ". ЦЕ ЗРОБЛЕНО З МЕТОЮ ОТРИМАННЯ ЗВЕРНЕНЬ ВІД ГРОМАДЯН, ЯКІ З ЯКИХОСЬ ПРИЧИН НЕ МОЖУТЬ БУТИ ПОДАНІ ОСОБИСТО, ДЛЯ ЗАУВАЖЕНЬ,ПРОПОЗИЦІЙ, СКАРГ ПОВІДОМЛЕНЬ ПРО КОРУПЦІЙНІ ДІЇ ПРАЦІВНИКІВ ТА АПАРАТУ ТОЩО. ШВИДКО, ЗРУЧНО, ОПЕРАТИВНО, КОНФІДЕНЦІЙНО.