Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України" інформує

Інфекційний мононуклеоз або «хвороба поцілунків»

Інфекційний мононуклеоз – гостре інфекційне захворювання , яке      викликається вірусом Епштейна-Барр,  переважно з повітряно-крапельним механізмом передачі, характеризується гарячкою, поліаденітом, гострим тонзилітом, збільшенням печінки і селезінки, наявністю атипових мононуклеарів.

11:04:51 03.08.2022

ЗОЛОТИСТИЙ СТАФІЛОКОК. ПРИХОВАНА НЕБЕЗПЕКА.

Золотистий стафілокок є бактерією, яка в нормальному стані знаходиться на шкірі людини і не завдає жодної шкоди, але у разі зараження вона викликає запальний процес на шкірі та інших органах людини. При виявленні стафілококової інфекції необхідно провести аналіз на стафілокок у навколишньому середовищі – найчастіше він зустрічається на посуді, іграшках, навіть постільній білизні, тому дуже важливо дотримуватися правил гігієни.

10:50:24 20.07.2022