Запрошуємо обговорити проект Антикорупційної програми НАЗК на 2023–2025 роки

Антикорупційна програма Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) — це дороговказ для мінімізації корупційних ризиків в одному з органів, який бореться з корупцією. Тому нам важливо, щоб громадськість долучилася до його підготовки та внесла свої пропозиції для покращення роботи Агентства.

Коли відбудеться обговорення?

23 лютого 2023 року о 15:00 у форматі Zoom.

Письмові зауваження та пропозиції до проекту Антикорупційної програми просимо надсилати до 21 лютого 2023 року на адресу електронної пошти Національного агентства: info@nazk.gov.ua.

Як взяти участь в обговоренні?

Для того, щоби приєднатися до обговорення, надішліть на електронну адресу info@nazk.gov.ua:

• прізвище, ім’я, по-батькові;
  • резюме або пояснення, викладене в довільній формі, про досвід в антикорупційній діяльності;
  •  зауваження і пропозиції до проекту Антикорупційної програми (за наявності).

Якщо у вас виникли додаткові питання про участь в обговоренні, ви можете звертатися за номером телефону (044) 200–08–25.

Матеріали для ознайомлення:

Проект Антикорупційної програми Національного агентства з питань запобігання корупції на 2023–2025 роки;

Додаток 1 до Антикорупційної програми. Цінності Національного агентства з питань запобігання корупції;

Додаток 2 до Антикорупційної програми. Перелік розпорядчих документів, що регулюють питання запобігання та протидії корупції в Національному агентстві;

Додаток 3 до Антикорупційної програми. Реєстр ризиків;

Додаток 4 до Антикорупційної програми. Програма навчання з антикорупційної тематики в Національному агентстві з питань запобігання корупції.