«Доступні кредити 5-7-9»

Дата: 27.08.2024 15:44

«Доступні кредити 5-7-9»

Державну програму «Доступні кредити 5-7-9» створили за ініціативою Президента України та Кабміну, щоб підтримати розвиток малого та середнього бізнесу.

ФОП або юридична особа, що є учасником програми «Доступні кредити 5-7-9», може отримати позику до 50 млн грн на строк до 3 або до 5 років, залежно від цілей фінансування.

Крім того, ставки 7 та 9% можна зменшити, створюючи нові робочі місця. Так, за кожного найнятого працівника бізнес отримує знижку 0,5% річних. Проте зауважте, що ставка не може бути нижчою за 5% річних.

Пільговий державний кредит «5-7-9» для бізнесу дають з певною метою. Це може бути:

• купівля та ремонт приміщень;
  • придбання чи модернізації основних засобів;
  • придбання прав інтелектуальної власності;
  • рефінансування наявної заборгованості.

Подати заявку на оформлення кредиту по державній програмі «Доступні кредити 5-7-9» можна в будь-якому банку-учаснику програми. Перелік банків можна подивитися тут. –