Увага: обмежено рух на мості по вул. Любіжня в Делятині

Дата: 26.07.2024 16:22

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Державне підприємство «Дороги Прикарпаття», провівши обстеження моста на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення С090910 Делятин-Любіжня км 2+535 (перший металевий міст) за характером виявлених дефектів і пошкоджень, обмежило рух по зазначеному мосту та встановило дорожні знаки «Рух транспорту, маса яких перевищує 10 тонн, заборонено».

Відповідно до листа ДП «Дороги Прикарпаття». Делятинська селищна рада повідомила філію «Делятинське лісове господарство ДП «Ліси України» про заборону руху через даний міст для транспорту, який отоварюється в Любіжнянському лісництві.

Просимо всіх дотримуватися даних вимог.

З 29 липня буде зроблено об’їзд для вантажного транспорту вантажопідйомністю понад 10 тонн.

При виявленні порушників, закликаємо місцевих жителів робити фото- та відеофіксацію транспорту та номерних знаків, про дані правопорушення повідомляти поліцію та Делятинську селищну раду.

Дякуємо за розуміння. Просимо вибачення за тимчасові незручності.