З Днем тренера України!

Дата: 19.07.2024 11:02

В Україні сьогодні, 19 липня, відзначають День тренера. Свято в нашій країні з'явився недавно — з 2021 року ця дата в календарі стала офіційною - президентом Володимиром Зеленським  було підписано відповідний указ.

Щиро бажаємо тренерам та спортивним наставникам гідних і вдячних вихованців, творчого натхнення, витримки та міцного здоров'я, ентузіазму, енергії та впевненості у власних силах. Нехай у вас буде якомога більше учнів, які своїми здобутками змусять вас пишатися спільними спортивними досягненнями!

Успіхів, щастя та здійснення мрій в мирній Україні!

З повагою селищний голова Богдан Клим'юк та апарат Делятинсько селищної ради

.