Щиро вітаємо з ювілеєм Сича Олександра Максимовича!

Дата: 16.07.2024 09:30

Фото без описуФото без опису

Сьогодні, 16 липня 2024 року, відзначає свій 60-літній ювілей від дня народження  народний депутат України (2012-2014 рр.), перший заступник голови комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти (2012-2014 рр.), віце-прем'єр міністр України (2014 р.) автор 8 книг, 35 наукових статей, понад 150 публіцистичних статей, науковий редактор 10 наукових збірників та видань, доктор політичних наук, голова Івано-Франківської обласної ради шостого, сьомого та восьмого демократичних скликань, почесний громадянин Делятинської територіальної громади, успішний і всіма шанований СИЧ Олександр Максимович.

Шановний Олександре Максимовичу,

щиро вітаємо Вас

з чудовим поважним 60-літнім ювілеєм, з днем народження!

Від щирого серця бажаємо Вам оглядатися в минуле тільки з хорошими спогадами та набутим безцінним життєвим досвідом, впевнено дивитися в майбутнє з новими надіями та світлими помислами і насолоджуватися щасливими митями сьогодення!

Хай Ваша домівка завжди буде наповнена теплом,                                                                душевною атмосферою та радістю.

Хай по житті супроводжують надійні колеги та впевнені однодумці.

Хай Господь міцно тримає у Своїх руках, а винагородою за добрі справи стане невичерпна енергія, оптимізм та гармонія.

Міцного здоров’я, плідної праці, многая літ та здійснення                                                      сміливих мрій в мирній і незалежній Україні!

З повагою і найкращими побажаннями селищний голова

Богдан КЛИМ’ЮК та апарат Делятинської селищної ради