Заяву про включення до Реєстру волонтерів можна подати в Електронному кабінеті Державної податкової служби

Дата: 15.07.2024 11:49

Це стосується, зокрема, міжнародних волонтерів, які перебувають за кордоном і є громадянами України.

Питання ведення Реєстру волонтерів обговорювали учасники наради щодо вирішення проблемних питань перебування українських громадян за кордоном під головуванням Віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук.

Було зазначено, що подати заяву можна в електронній формі в Електронному кабінеті ДПС.

Для заповнення та подання заяви необхідно:

• пройти ідентифікацію, увійти до особистого кабінету;
  • перейти у режим Електронного кабінету «Для громадян», підрежим «Заява до Реєстру волонтерів / Створити»;
  •  або пройти за маршрутом «Додатково / Введення звітності / Створити» та обрати форму з кодом f1308302.

Після заповнення заяви потрібно здійснити перевірку, зберегти, підписати та відправити її.

Подати заяву в електронній формі можна за посиланням.

З інформацією про подання заяви та відповідними нормативно-правовими актами можна ознайомитися на вебпорталі ДПС у спеціальному розділі «Для волонтерів».