З Днем Української Державності!

Дата: 15.07.2024 09:03

15 липня в Україні відзначається День української державності.

Датою його святкування вибрано День хрещення Київської Русі – України. У 2024 році ми вперше відзначаємо його саме 15 липня.

28 червня 2023 року президент України  Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради України законопроєкт, який переносить День Української Державності з 28 липня на 15 липня.

Це державне свято – дає  можливість кожному з нас згадати героїчну та багатостраждальну історію нашої країни, тривалу боротьбу за незалежність та  єдність. Наша незалежність та свобода сьогодні здобувається дуже високою ціною, тому висловлюємо щиру вдячність нашим військовослужбовцям, які свою боротьбою щодня відстоюють наше право бути вільним і незалежним народом, зберігати рідну культуру і традиції, розмовляти рідною мовою.

Пам’ятаймо щодня, за що боролися наші предки, пам'ятаймо всіх, хто загинув у цій боротьбі, стараймося кожен на своєму місці збудувати щасливе і світле майбутнє, в якому нам самим хотілося б жити!

З Днем української державності! Слава Україні! Дякуємо ЗСУ за можливість жити і працювати!

З повагою, селищний голова Богдан Клим’юк та апарат Делятинської селищної ради.