Реалізація урядової програми з підтримки українського виробника «Зроблено в Україні»

Дата: 25.06.2024 09:58

Відкриття офісів «Зроблено в Україні» для малого та мікробізнесу - це частина впровадження національної політики, ініційованої Президентом Володимиром Зеленським, яка реалізується Міністерством економіки України.

Державна служба зайнятості активно долучається до реалізації даної програми. Вже в багатьох областях України відкрилися офіси, які створюють сучасні платформи для прямого діалогу між державою та підприємцями.

Тому, якщо Ваша компанія відповідає певним критеріям, Ви також може стати частиною ініціативи «Зроблено в Україні». А саме:

1. Ваша компанія є виробником товарів.

2. Виробничі потужності розміщені на території України.

3. Ваша продукція відповідає характеристикам «Зроблено в Україні».

Якщо так, то Ви саме той, кого може підтримати урядова програма «Зроблено в Україні».

Отож, приєднуйтеся до ініціативи зміцнення економіки та розвитку вітчизняного виробництва «Зроблено в Україні»!

Детальніше за посиланням https://madeinukraine.gov.ua

Відділ організаційно-інформаційної роботи