Розпочався процес перейменування ліцею...

Дата: 10.06.2024 14:10

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2012 року №989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» в Делятинському ліцеї №3 Делятинської селищної ради було організовано процедуру громадського обговорення щодо присвоєння закладу освіти Делятинський ліцей №3 Делятинської селищної ради імені Героя України Ігоря Колесніченка.

Громадське обговорення було оголошене 04 квітня 2024 року і проходило впродовж двох місяців у формі письмових та електронних звернень.

Під час проведення громадських слухань було розглянуто питання про зміну назви (перейменування) закладу освіти.

До участі в громадських слуханнях були запрошені: працівники Делятинського ліцею №3, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Делятинської селищної ради, депутати Делятинської селищної ради які представляють містечко, голова Делятинської селищної ради, голова ГО «Рідна школа» та жителі містечка, яким небайдужа доля Делятинського ліцею №3. Підбивши підсумки обговорення, було визначено, що всі учасники погоджуються із своєчасністю розгляду даного питання. Категоричних заперечень щодо зміни назви (перейменування) закладу освіти «Делятинський ліцей №3 Делятинської селищної ради» на заклад освіти «Делятинський ліцей №3 Делятинської селищної ради імені Героя України Ігоря Колесніченка» зі сторони учасників обговорення не надходило.

У період з 04.04.2024 по 04.06.2024 до ліцею надійшло 3 звернення на підтримку ініціативи щодо зміни назви (перейменування) закладу освіти «Делятинський ліцей №3 Делятинської селищної ради» на заклад освіти «Делятинський ліцей №3 Делятинської селищної ради імені Героя України Ігоря Колесніченка». Звернень, що містили заперечення щодо даного перейменування не надходило.

Таким чином, процедура громадського обговорення, передбачена чинним законодавством України, організатором громадського обговорення витримана. Результат громадського обговорення є підставою для підготовки  подання проєкту рішення  щодо   зміни   назви  (перейменування)   закладу   освіти «Делятинський ліцей №3 Делятинської селищної ради» на заклад освіти «Делятинський ліцей №3 Делятинської селищної ради імені Героя України  Ігоря Колесніченка» для розгляду на черговій сесії Делятинської селищної ради.