Для власників земельних ділянок

Дата: 16.04.2024 14:46

Згідно п. «а» ч.1 ст.143 ЗК України існують підстави для примусового припинення прав на земельну ділянку у зв’язку з використанням їх не за цільовим призначенням.
Власники та землекористувачі земельних ділянок зобов’язані забезпечувати використання останніх за цільовим призначенням (пункт «а» частини 1 ст.91, пункт «а» ч.1 ст.96 ЗК України). Аналогічний обов’язок визначений в абз.10ст.35 ЗУ «Про охорону земель».
З огляду на вказані приписи і власник, і користувач земельної ділянки зобов’язані використовувати її за цільовим призначенням, зокрема для того, щоб забезпечити збереження землі, її ресурсів, надр їх законне та раціональне використання. Такий обов’язок не є ілюзорним і тягне для кожного відповідні наслідки, а саме, позбавлення права користування земельною ділянкою.
КП «Комунгосп» зобов’язує власників та землекористувачів протягом 1 місяця привести земельні ділянки до ладу, а саме: очистити рови та фоси, прибрати гілля та сухостій (НЕ ПАЛИТИ), забрати з ділянок сміття та зрізати гілки, які можуть перешкоджати проїзду.
По спливу терміну, інспектором з благоустрою будуть здійснені перевірки!!!