Шановні користувачі, орендарі та власники земельних ділянок, що розташовані на території Делятинської селищної територіальної громади!

Дата: 12.04.2024 11:35

Делятинської селищної територіальної громади!

Делятинська селищна рада просить вас терміново провести обстеження власних земельних ділянок та земельних ділянок, що є у вашому користуванні, на предмет виявлення та знищення борщівника Сосновського.

Нагадуємо вам, що це небезпечний бурян, а тому вжиття заходів щодо профілактики його поширення та його знищення .

Також нагадуємо, що згідно зі ст. 52 КпАП невжиття заходів по боротьбі з бур’янами тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340-1360 грн) і на посадових осіб - від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850-1700 грн).

Памятаймо! Від нас сьогодні залежить те, що і в якому стані ми залишимо нашим майбутнім поколінням.