ПІЛЬГОВИЙ ПРОЇЗД ПАСАЖИРСЬКИМ ТРАСПОРТОМ ДЛЯ УБД ТА ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ

Дата: 04.04.2024 17:01

Безоплатне користування всіма видами міського пасажирського транспорту, автомобільним транспортом загального користування в сільській місцевості надається на підставі пред’явлення ветеранського посвідчення на вході.

Якщо для користування такими видами транспорту у населеному пункті необхідний електронний квиток – він надається ветерану безкоштовно.

ОБМЕЖЕНЬ ЩОДО КІЛЬКІСТІ ПІЛЬГОВИХ МІСЦЬ В ТРАНСПОРТІ ЧИ ПРОТЯГОМ ОДНОГО МАРШРУТУ ЗАКОНДАВСТВОМ НЕ ПЕРЕДБАЧЕНО

Користування міжміським або приміським транспортом здійснюється також безоплатно на підставі звернення до каси для внесення відповідної позначки до касової відомості та отримання квитка на пільговий проїзд.

Пільговий проїзд міжміським залізничним, водним, повітряним або автомобільним транспортом:

для УБД туди і назад 1 раз на 2 роки або туди і назад 1 раз/рік з 50% знижкою;

для осіб з інвалідністю внаслідок війни

1) І і ІІ гр – туди і назад 1 раз /рік;

2) ІІІ гр – туди і назад 1 раз/2роки або туди і назад 1 раз/рік з 50% знижкою.

Проїзд такими видами транспорту здійснюється на підставі звичайного квитка, який можна отримати в касах на вокзалах в обмін на талончик: лист талонів військовослужбовцям видає військова частина, звільненим зі служби – ТЦК та СП.

ВАЖЛИВО! Супроводжувач особи з інвалідністю 1 групи має право на безоплатний проїзд всіма видами міського пасажирського транспорту, автомобільним транспортом загального користування в сільській місцевості, а також міжміським залізничним, водним, повітряним або автомобільним транспортом туди і назад 50% знижка 1 раз/рік, а з 1.10 по 15.05 – 50% знижки на НЕОБМЕЕНУ кількість разів.

#УБД_пільги_на_проїзд #пільги_для_військових #пільги_для_осіб_з_інвалідністю