Шановні користувачі, орендарі та власники земельних ділянок, що розташовані на території Делятинської селищної територіальної громади!

Дата: 27.03.2024 16:54

Делятинська селищна рада просить вас провести обстеження власних земельних ділянок та земельних ділянок, що є у вашому користуванні, на предмет виявлення та знищення борщівника Сосновського.

Нагадуємо вам, що це небезпечний бурян, а тому необхідно вживати заходів щодо профілактики його поширення. Основними методами боротьби є:

- скошування рослин в період цвітіння;

- переорювання землі декілька разів за вегетаційний період впродовж 2-7 років;

- оброблення хімічними препаратами.

При проведенні робіт необхідно застосовувати засоби індивідуального захисту для недопущення попадання соку борщівника на шкіру людини.

Памятаймо! Правильне і вчасне проведення заходів боротьби з борщівником Сосновського – запорука скорочення площ його розповсюдження та повного знищення його у майбутньому на земельних ділянках, де він був раніше.