З Днем Національної гвардії України!!!

Дата: 26.03.2024 09:20

26 березня 2024 року Національна гвардія України відзначає десяту річницю свого створення!

Це військове формування з правоохоронними функціями має цікаву історію, власні бойові рекорди та своїх героїв, яких шанує Україна і світ. Службовці Нацгвардії виконують завдання з протидії злочинності, здійснюють охорону важливих об’єктів, дипломатичних представництв і консульських установ іноземних держав, конвоювання, екстрадицію та охорону підсудних, забезпечують мир, спокій, безпеку, громадський порядок на всій території країни, беруть участь у ліквідації наслідків стихійних лих, забезпеченні карантинних заходів.

Нині, в умовах повномасштабної війни, військовослужбовці Національної гвардії боронять цілісність і незалежність України, даючи гідну відсіч російським загарбникам.

Висловлюємо слова подяки всім, хто боронить нашу рідну землю від російських окупантів. Витримки вам, міцності руки, в якій ви тримаєте зброю, безпеки у домівках  ваших рідних та усіх українців!

Низький уклін усім ветеранам та вічна пам’ять військовослужбовцям, які віддали найдорожче - своє життя за встановлення миру і спокою на рідній землі.

Разом до ПЕРЕМОГИ! Слава Україні! Героям Слава!