Не створюймо стихійні сміттєзвалища!

Дата: 05.03.2024 09:28

Комунальне підприємство «Комунгосп» нагадує мешканцям громади про те, що згідно Правил поводження з побутовими відходами, існує заборона викидати певні види відходів в контейнери.

Правилами поводження зі сміттям (побутовими відходами) передбачено:

1. Не викидати сміття біля майданчика та повз спеціалізованих контейнерів.

2. Листя, траву та інші органічні відходи не потрібно викидати в контейнери для збору побутових відходів, а КОМПОСТУВАТИ.

3. Не викидати «будівельне сміття»: залишки цегли, бетону, шиферу, лінолеуму, кахельної плитки, скла, тощо,  як в контейнери для збору побутових відходів, так і поруч з майданчиком побутових відходів.

Ст. 152 КУпАП передбачено штраф (на громадян від 340 – 1360 гривень і на посадових осіб та підприємців  - від 850 до 1700 гривень).

За дотриманням правил стежить інспектор з благоустрою!!!

Шановні мешканці громади! Не утворюйте стихійні сміттєзвалища, подбайте про чистоту свого краю, культуру викидання сміття та про повагу до оточуючих.