Нагадуємо про те, що триває голосування за бренд Делятинської ТГ

Дата: 06.02.2024 09:29

В рамках ІІІ етапу конкурсу  "Створення візуального стилю громади - бренду Делятинської селищної територіальної громади" на офіційному вебсайті Делятинської ТГ триває онлайн голосування.

Голосування відкрите з 09.00 год 1 лютого до 08.59 год 8 лютого 2024 року включно.

Закликаємо всіх мешканців Делятинської громади активно долучитися та обрати свій варіант.

Конкурсна робота, яка набере найбільшу кількість голосів під час відкритого онлайн голосування, вважається переможцем конкурсу.

Ваша думка для нас важлива! Разом оберемо кращу роботу.

Голосування розміщене в нижньому лівому куті на головній сторінці сайту Делятинської ТГ.

Для осіб, які бажають госувати зі смартфона: спочатку заходимо на головну сторінку сайту Делятинської ТГ, далі у вехньому лівому куті натискаємо кнопку "Меню" і тоді гортаємо вниз (передостанній блок - наше голосування).