В Делятині відбулася зустріч із представниками Університету Короля Данила

Дата: 21.12.2023 16:22

20 грудня 2023 року в Народному домі смт Делятина відбулася зустріч із представниками Університету Короля Данила. Серед гостей були:

Габрель Микола Михайлович – доктор технічних наук, професор, інженер-архітектор,  завідувач кафедри архітектурного проєктування Інституту архітектури та дизайну Національного університету «Львівська політехніка», професор Євросоюзу, науковий консультант кафедри архітектури та будівництва Університету Короля  Данила;

Жирак Руслан Михайлович – заступник завідувача кафедри  архітектури та будівництва Університету Короля  Данила;

Савчук Андрій Іванович – доцент кафедри  архітектури та будівництва Університету Короля  Данила;

Касіянчук Василь Дмитрович – професор кафедри архітектури та будівництва Університету Короля  Данила;

Балицький Юрій Андрійович  - асистент кафедри  архітектури та будівництва Університету Короля  Данила.

На заході присутні мали змогу ознайомитися з короткою історією створення університету, його становлення та сучасної діяльності. Плідна співпраця з органами місцевого самоврядування Івано-Франківської області є одним із основних пріоритетів університетської практики. Було представлено дисертаційну роботу на тему «Урбоекологічні особливості просторового розвитку малих міських поселень рекреаційного профілю Українських Карпат», яку презентував заступник завідувача кафедри  архітектури та будівництва Університету Короля  Данила Жирак Руслан Михайлович.

Професор Габрель Микола Михайлович наголосив на тому, що рушійною силою розвитку громади є початкове бачення цього розвитку.