19 грудня в Делятинській громаді відбулося чергове засідання виконавчого комітету...

Дата: 20.12.2023 09:16

19 грудня 2023 року в залі засідань Делятинської селищної ради відбулося чергове засідання виконкому. Розпочали із виконання Гімну України, молитви та вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих у російсько-українській війні.

На засіданні було розглянуто та прийнято рішення із різних сфер життєдіяльності громади, а саме:

- про схвалення проєкту бюджету Делятинської селищної територіальної громади на 2024 рік;

-про орієнтовний план роботи виконкому на 2024 рік;

-про надання матеріальної допомоги мешканцям громади;

-про надання первинної та вторинної медичної допомоги на території Делятинської громади;

-про посилення заходів щодо запобігання здійснення правопорушень під час періоду заготівлі дерев хвойних порід у передноворічний період;

-про надання статусів дітям, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів та інші питання, що стосуються захисту прав дітей та ін.

Дякуємо ЗСУ за можливість жити і працювати! Все буде Україна!