СТРЕС ТА ЙОГО ВПЛИВ НА ЗДОРОВ’Я ЛЮДИНИ

Дата: 18.12.2023 15:25

Ми живемо, особливо тепер,  в стані постійного стресу.

Але як емоції впливають  на наше  серце?

Стрес  не  проходить безслідно для  нашого  організму.  Внутрішня  напруга  може  спричинити  підвищення  артеріального  тиску,  зумовити  порушення серцевого  ритму,  призвести  до  загострення  захворювання  судин.

Але перш  за все,  стресовий  стан  -    це  захисна  реакція  організму,  що  мобілізує  його сили.  І у «розумних»  кількостях  стрес  може бути навіть корисним.

А в чому  полягає  його небезпека?

Аби притупити   емоції,  людина  починає  вживати алкоголь  та  тютюнові вироби, налягає на шкідливу  їжу  -  а  це прямий  шлях  до  розвитку   серцево-судинних  захворювань.

Коли   тобі  не під  силу  вплинути  на  кількість  стресових  ситуацій   у житті,  турбота  про  фізичне  здоров’я  -  твій   головний   обов’язок. Тож  відмова від  шкідливих   звичок,  збалансований  раціон й активне  дозвілля   допоможуть  зменшити  рівень  внутрішньої  напруги  та ще й  захистять  твоє  серце  від  хвороб.

Стань   на  варті  свого  серця  -  борись  зі стресом  здорово !